Рекламно маркетингове агенство повного циклу

Наша команда розробляє ефективні рекламні стратегії для компаній, що розвиваються. Ми зарекомендували себе як успішна команда у розробці маркетингових та рекламних кампаній, стратегій розвитку у соцмережах та інтернет.

Ми прихильники відносин на основі прозорості,  взаємної довіри та чесності з нашими співробітниками, клієнтами та діловими партнерами.Ми працюємо добросовісно і на результат. Адже ми налаштовані на побудову партнерських відносин і довготривалу плідну співпрацю з нашими клієнтами.

Ми

маркетингове агентство повного циклу, надаємо послуги в сфері маркетингу і реклами, дизайну, просування web-проектів, а також виготовлення media-продуктів. Клієнтами агентства є підприємства, що представляють різні сектори ринків B2B і B2C...

Аналізуємо. Плануємо. Втілюємо

 маркетингові стратегії та рекламні кампанії для сприяння розвитку та збільшення прибутковості Вашого бізнесу. Розглядаємо маркетинг не тільки як спосіб просування продукції на ринок, але і як технологію управління бізнесом. З кожним новим проектом ми робимо український бізнес сильніше!

Наші досягнення

7

Років в маркетингу

143

Веб аналітик сайтів

76

Email компаній

244

Успішних проектів

8

Членів у команді

96

SEO компаній

Команда

Менеджер проектів
Веб розробник
SEO оптимізатор
SMM Менеджер
Копірайтер
Дизайнер
Маркетолог

Наші Клієнти

Ми побудували міцні партнерські відносини з компаніями у різних сферах бізнесу по всій Україні. Завжди готові надати унікальні стратегії та рішення для реалізації будь яких задумів замовника.

Наша історія

Як ми виникли, росли та розвивались.

2017

Січень, 2017

Наше агенство розпочало роботу

лютий, 2017

Виконано понад 20 різноманітних та цікавих проектів

квітень, 2017

Наша команда нараховує 5 професіоналів.

2018

Січень, 2018

Наше агенство розробило понад 244 різноманітних проекти, від дизайну візитівок до виготовлення та просування сайтів. На постійній основі працюємо з більш ніж з 30 компаніями. Команда збільшилась до 8 професіоналів. 

теперішній час

Щодня ми намагаємось стати краще, із задоволенням виконуємо поставлені задачі. Розробляємо найвигідніші пропозиції, та впроваджуємо новинки у сфері реклами.