Де замовити сайт?

Сьогодні багато хто з нас кинулися заробляти за допомогою Інтернету, створюючи або купуючи готові віртуальні магазини, блоги, сайти-візитки та інше. І при цьому, кожному хочеться вкласти в ресурс якомога менше і сил, і коштів. Але біда в тому, що не всі знають, яким має бути сайт, щоб правильно функціонував і, звичайно ж, приносив прибуток. Виникає одне питання – де замовити сайт? Тому поговоримо про це і про те, як вибрати веб-студію.

ДЕ ЗАМОВИТИ САЙТ, ЩОБ НЕ ДОВЕЛОСЯ ПОТІМ РОЗЧАРОВУВАТИСЯ?

Сайти нині не створюють тільки ледачі: штатні програмісти, непрофесійні розробники, фрілансери. До того ж, зараз практично на кожному кроці зустрічаються численні оголошення про безкоштовні CMS, які дозволяють створити сайт будь-якому охочому буквально за лічені хвилини. Давайте розберемо – чим хороші і погані наведені приклади?

Скажімо, штатні програмісти фірми, які прекрасно розбираються в адмініструванні мереж і «залізі» – не обов’язково близько знайомі з розробкою сайтів, веб-дизайном, оптимізацією, юзабіліті і іншим, що дозволяє створювати окупаються себе ресурси. А тому більше на що вони здатні – це зробити простенький, однотипний ресурс, абсолютно непотрібний поважаючої себе і своїх клієнтів, компанії.

Те ж саме можна сказати і про непрофесійні розробників, серед яких вельми багато «майстрів-самоучок», школярів і студентів (саме вони найчастіше зустрічаються на біржах фріланса). Так, вартість роботи буде більш ніж прийнятною, але чи влаштує вона замовника в кінцевому підсумку, коли прийде час «пожинати» плоди? Навряд чи! Так як більшість з таких майстрів не має уявлення про професійний софт, мовою гіпертекстової розмітки HTML, каскадні таблиці стилів CSS, основи javascript і інших «премудрості». Не секрет, що вони намагаються максимально спростити свою працю, обмежившись лише вибором безкоштовного конструктора і натяжкою на нього стандартного шаблонного дизайну.

Тому-то і напрошується один пошук правильної відповіді на питання: Де замовити сайт – природно в веб-студії, у професіоналів!

ЯК ВИБРАТИ ВЕБ-СТУДІЮ, ЯКА ВІЗЬМЕ ВСЕ ТУРБОТИ ПРО ВАШ САЙТІ?
Відразу потрібно звернути увагу на те, що не всі веб-студії можна вважати професійними, а тільки ті, які:

Виконують замовлення швидко і якісно, ​​з огляду на побажання замовника і пропонуючи йому свої найкращі варіанти.
Роблять будь-який ресурс зручним не тільки для свого клієнта, але і його клієнтів і пошукових систем.
Проводять технічне обслуговування і надають своєчасну допомогу завжди, коли це потрібно.
Працюють тільки за договорами і дають гарантії на всі види послуг.
Повністю допомагають з сео-оптимізацією і з просуванням, прагнучи вивести в ТОП.
І нехай за таку роботу доведеться заплатити пристойно, але вона того варта. Адже, погодьтеся, що розробка, виготовлення, підтримка, просування і обслуговування сайту – це справжня праця, який забирає чимало часу, вимагає пристойного досвіду і команди фахівців! Крім того, якщо веб-студія дійсно професійна, вона неодмінно надасть приклади всіх своїх робіт на першу вимогу і зовсім не стане приховувати відгуки клієнтів. А також не відмовить, коли знадобиться допомога, наприклад, в розробці фірмового стилю, графічних об’єктів будь-якої складності, візитки або логотипу компанії, тому як орієнтована на тривалу співпрацю!

Щоб уникнути неприємних ситуацій з веб-студіями радимо звернутися в нашу компанію. На відміну від наших конкурентів ми предоставляеми гарантії на всі види наших послуг. Вам необхідно заповнити форму для замовлення і наш менеджер зв’яжеться з вами в перебігу декількох хвилин.

Про нас та цей блог

Ми маркетингове агентство повного циклу, надаємо послуги в сфері маркетингу і реклами, дизайну, просування web-проектів, а також виготовлення media-продуктів. Клієнтами агентства є підприємства, що представляють різні сектори ринків B2B і B2C...

Підпишіться на новини!

Більше з нашого блогу

Переглянути всі записи
No Comments
No Comments

Залишити коментар