Друк поліграфічної продукції

Шукаєте якісного постачальника послуг з друку поліграфічної продукції?

Concept Marketing Group виконує замовлення з друку поліграфії. Ми працюємо з усіма можливими форматами, типами поліграфічної продукції і засобами друку, щоб забезпечити клієнта на виході оптимальним рішенням для його бізнесу або особистих потреб. При необхідності, пропонуємо послуги розробки поліграфії.

Іншими словами, якщо вам потрібне все, що стосується створення і виготовлення рекламної, ділової та друкованої продукції – ви прийшли у правильне місце.

Ми надрукуємо:

  • Візитки
  • Листівки
  • Флаєри
  • Книги і журнали
  • Каталоги
  • Буклети і багато іншого

Просто зверніться до нас за телефонами контакти, і спеціалісти CMG дадуть відповіді на всі запитання, приймуть вашу заявку, визначать при необхідності потребі і задачі – і запропонують вихід, який вас задовільнить.

Чому саме ми – ваш партнер з питань друку поліграфічної продукції

Надійність

Основа нашої діяльності – індивідуальний підхід до вашої задачі. Звертаючись у CMG з будь-яких питань відносно надання поліграфічних послуг, ви можете розраховувати на комплексний підхід до вирішення поставленої задачі.

Досвід та відповідальність

Наші спеціалісти приділяють повну увагу будь-якому замовленню, без врахування масштабів роботи та ціни. Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт знаходив відповіді на свої питання і рішення проблем швидко, надійно та з комфортом.

Якість

Використовуємо спеціалізоване обладнання для друку поліграфії, яке дозволяє виконувати роботи на матеріалах різного типу, а також різними методиками: офсетний та цифровий друк, флексографія, тиснення та шовкографія – та ще багато іншого. Ми постійно оновлюємося, щоб підтримувати високий стандарт якості друкованої продукції для вас.

А за необхідністю – виконаємо ваше замовлення швидко, у максимально стислі строки. Ми будемо раді допомогти вам!