Web Design Services

Маркетингові дослідження

Кожен день керівники компаній приймають рішення, від яких в різному ступені залежить майбутнє бізнесу. Основою для прийняття управлінських рішень є власний досвід керівника, експертні оцінки співробітників компанії і дані досліджень. Некоректна інформація або відсутність даних можуть привести до прийняття неправильних рішень, і як наслідок, – фінансових втрат для компанії.

Маркетингові дослідження фірми

Маркетингові дослідження фірми – форма бізнес досліджень і напрямок прикладної соціології, які фокусується на розумінні поведінки, бажань і переваг споживачів, конкурентів і ринків в диктується ринком економіці.

У багатьох керівників склалося негативне ставлення до досліджень як до марної джерела витрат. Цей негатив – наслідок недоробок дослідників, які захоплені методикою дослідження і часом забувають про його цілі та практичної інтерпретації результатів. Мало просто грамотно провести маркетингове дослідження для фірми або компанії, треба вміти на основі отриманих даних сформулювати рекомендації, виконання яких призведе до оптимізації бізнесу або намітить нові джерела доходу для компанії. Саме тому ми впевнені, що всі дослідження повинні мати чітко виражений прикладний характер.

«CMG» надає послуги з організації та проведення маркетингових досліджень будь-якої складності з використанням методик якісного і кількісного аналізу, спостережень і експериментів:

  • Аналітичні огляди вторинних даних;
  •  Опитування, в тому числі On-Line;
  •  Фокус-групи;
  •  Глибинні інтерв’ю;
  •  Таємний покупець;
  •  Аудит торгових точок;
  •  Тестування (товарної марки, продукту, рекламних звернень).

Вартість маркетингового дослідження розраховується індивідуально по Вашому запиту. Запит Ви можете сформувати відправивши заявку, телефону або поштою. Ви можете замовити дослідження «під ключ», а можете доручити нам тільки частина робіт, наприклад, тільки складання анкети для опитування або тільки опитування. У будь-якому випадку ми гарантуємо Вам високу якість виконання робіт!

Розкажіть нам про свій проект