Просування в соціальних мережах

Ефективна соціальна стратегія може допомогти вам розвинути свій бізнес, підтримувати свою соціальну присутність та спілкуватися з аудиторією.

Підвищити популярність бренду дозволить тільки ретельно спланована рекламна кампанія, ефективність якої залежить від обраних маркетингових каналів. Доступний і максимально практичний спосіб заявити про свій бізнес - соціальний маркетинг (SMM).

Просування компанії або послуг здійснюється через соціальні медіа. SMM (social media marketing) принесе позитивні результати, якщо для просування обрана соціальна платформа з найбільш ефективним та корисним функціоналом. Комплексне просування сайту при використанні методів SMM здійснюється в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, ВКонтакте та ін.). SMM просування передбачає публікацію рекламних оголошень, створення спільнот та сторінок в популярних соцмережах, розміщення анонсів статей головного сайту і т.д. Подібний комплекс заходів дозволяє суттєво збільшити трафік і відвідуваність основної сторінки компанії, заявити про свій бренд широкій аудиторії.

Звернувшись до нас ви отримаєте:

 

Професійне оформлення

сторінок бренду

Розробку SMM стратегії

Регулярний доступ

до потенційних клієнтів

Зростання популярності

вашої компанії

Про SMM в цифрах:

59%

КОРИСТУВАЧІВ ІНТЕРНЕТУ ВИХОДЯТЬ В ОНЛАЙН САМЕ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

17%

УКРАЇНСЬКИХ ІНТЕРНЕТ-КОРИСТУВАЧІВ РОБЛЯТЬ ПОКУПКИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖА

63

НАЙПОПУЛЯРНІШІ СПІЛЬНОТИ  ПУБЛІКУЮТЬ В СЕРЕДНЬОМУ 63 ПОСТІВ ЗА МІСЯЦЬ

ТОП-11

11 ІЗ ТОП-20 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ САЙТІВ В УКРАЇНІ – СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Етапи просування компанії

Розробка  Впровадження  Просування  Контроль

Розробка 

Просування сайту в соціальних мережах починається з глибокого пізнання діяльності клієнта і переваг його цільової аудиторії. Адже для того, щоб розробити успішний контент-план і креативну стратегію, необхідно глибоко пізнати характерні особливості компанії замовника.

Впровадження 

Після того, як SMM-стратегія розроблена і затверджена клієнтом, ми приступаємо до її реалізації. Наші дизайнери, відповідно до концепції компанії, оформляють візуальні елементи соціальних мереж, після чого ми створюємо і заповнюємо сторінки бренду докладною стартовою інформацією.

Просування 

За кожним SMM-проектом закріплений фахівець, відповідальний за реалізацію контент-стратегії і успішне просування компанії в соціальних мережах. Він щодня наповнює сторінки бренду корисною, цікавою та продаючою інформацією, яка залучає цільову аудиторію до взаємодії та підстьобує бажання дізнатися про компанію якомога більше.

Контроль

Ми регулярно відстежуємо якість комунікацій всередині сторінки бренду, аналізуємо відгуки та повідомлення передплатників, узгоджуємо весь зворотній зв'язок з клієнтом, а також впроваджуємо рішення, котрі дозволять підвищити ефективність SMM.

Переваги просування в соціальних мережах

  • Точна спрямованість не так на пошукові системи, як на відвідувачів.
  • Невисока вартість. На відміну від SEO просування і розміщення контекстної реклами, залучення відвідувачів при SMM просуванні коштує значно дешевше.
  • «Ланцюгова реакція» або висока «вірусність». Користувачі мереж безперервно діляться інформацією один з одним. Цікаві новини про бренд або послугу передаються не тільки між членами спільноти, але і виходять за рамки створених груп. Чим швидше відбувається SMM просування сайту, тим більше користувачів дізнаються про ваш сайт.
  • Збільшення віддачі SEO оптимізації. Підвищення трафіку в соціальних мережах призводить до зростання рейтингу сайту в пошуковій видачі. Активна відвідуваність спричиняє збільшення вхідного трафіку на веб-сторінку.
  • Взаємозв'язок з потенційними клієнтами. Спілкування з користувачами мережі в рамках організованих спільнот, форумів, обговорень в коментарях дозволяє аналізувати думку покупців про послуги і товар, вивчати потреби і смаки різних людей. Швидка обробка відгуків викликає довіру клієнтів.
  • Збільшення продажів, суттєве зростання фактора довіри споживачів. Відкритість компанії, яка заявляє про свої послуги, детально описує товар, дозволяє напрацювати велику клієнтську базу.
  • Лідогенераціі. Компанія отримує потенційних клієнтів з точними контактними даними.
  • Істотна економія коштів на вартості ліда і рекламі.

Варто відзначити, що краще довірити SMM просування вашого бренду професіоналам. Звертаючись до нас, ви можете бути певні у якості та швидкості виконання! З нами вигідно.