Виготовлення аудіороликів

У вас розширення бізнесу, хочете привернути нових клієнтів або нагадати про себе старим клієнтам новими пропозиціями?

Виготовити аудіо ролик тепер так просто!

Аудіо ролик, що звучить на радіо або в торговому центрі – краще рішення заявити про себе!
Ми допоможемо вам у виготовленні і записі аудіо роликів, озвучці презентації, автовідповідача і виготовленні будь-якого виду аудіо продукції. Просте оформлення замовлення, креативні сценаристи, харизматичні і переконливі диктори, якісне звучання аудіо реклами, зручна і швидка оплата, а головне – вартість від 340грн!

Майстерність і досвід до ваших послуг!

Навіть якщо ви жодного разу не замовляли виготовлення і запис аудіо роликів, запевняємо вас – все дуже просто! Зараз ми вам все наочно покажемо – як працює наша студія і як ви з допомогою сайту зможете швидко і без зусиль зробити замовлення на виготовлення аудіо ролика!

З чого почати, як записати аудіо ролик?

Давайте по-порядку, детально пояснимо і допоможемо: на які питання потрібно відповісти щоб ми чітко і оперативно виконали ваше замовлення?
Для початку потрібно зробити вибір категорії виготовлення аудіо ролика: вони бувають інформаційними (просте рекламне оголошення) та ігровими (з ігровим сюжетом, персонажами і образами). Ось – послухайте приклади категорій аудіо роликів:

І ось, коли ви визначилися якої категорії і варіант виконання аудіо ролика вам потрібно виготовити, хто буде звучати у вашій аудіо рекламі – можемо вже приблизно

  • розрахувати бюджет,
  • вибрати потрібний вам пакет,
  • опції терміновості виготовлення,
  • порівняти наші дуже доброзичливі ціни, в порівнянні з іншими студіями,

і зробити замовлення на запис і виготовлення рекламного ролика, отримавши відповіді на всі питання “а який радіо ролик потрібно нам записати?” Правда, все просто? ) І для вас, в допомогу ми підготували табличку:

Тепер, коли вам відомі приблизний бюджет, категорія виконання радіо ролика, опції, диктори і т.д. прочитали в наших статтях про особливості роликів, ви можете оформити замовлення на виготовлення аудіо ролика, не боячись, що чогось не розумієте, що щось опустили і не знаєте з чого почати. Ми постаралися дуже докладно вам все розповісти і дати всю можливу інформацію, щоб вам було простіше орієнтуватися при замовленні виготовлення аудіо ролика.

44

Виготовлено 44 аудіоролика

12

Розміщено на радіо 37 роликів

17

Complex intranets for corporations

97

Popular Facebook applications

Для кожного ролика ми розробляємо унікальний та ефективний текст, який гарантовано приведе нових клієнтів

Розкажіть нам про свій проект

Потрібен професійний аудіо ролик? Замовте у CMG.